zámečníci OK


Služby zámečnictví OK

Naše zámečnictví zajišťuje výměny a  montáže velkého množství druhů zámků. Nepracujeme pouze s klasickými zámky, ale umíme si poradit i s bezpečnostními zámky a vložkami. I proto v současné době spolupracujeme s řadou firem i státních institucí a provádíme montáže zámků a vložek pro hotely, školy, firmy, pošty i pro pojišťovny, obchody či úřady. Naši zámečníci pracují v hl.m. Praha, zejména pak Praha 4, Praha 5, Praha 6 a Praha 10. Zámečnické služby provádíme i v okolí Prahy.

Naše služby

Naše zámečnictví zajistí komplexní služby pro obyčejné lidi, bytová družstva, instituce i úřady v oboru otevírání zámků, zabouchnutých či zamčených dveří a bezpečnostních vložek. Zajistíme jakékoli zámečnické služby. Našim zákazníkům pomáháme v situacích, kdy si zabouchnou dveře, stratí klíče, potřebují vyměnit vložku zámku u dveří, nebo třeba zámek u sklepa. Dále jsme schopni zajistit vložky, ke vchodovým dveřím do domu na klíč nebo montáž samozamykacích zámků.

Umíme otevřít zámek jakéhokoli typu. Otvíráme bezpečnostní zámky, vložky, ale i bezpečnostní dveře. Umíme otevřít i vozidla.

Ostatní služby

Pro naše zákazníky jsme tu 365 dní v roce. Vždy jsme tu pro Vás. Můžete se kdykoli  poradit s našimi zámečníky. Ochotně zodpovíme všechny dotazy a podáme cenné rady, které mohou pomoci uchránit váš majetek, před zloději.

 


Novinky

04.06.2015 11:35

Napište nám!

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší odměnou naší práce.

—————

04.06.2015 11:34

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

—————